“Sağlıklı Yaşam” mottosu ile merkezimiz 2016 yılında Bahçeşehir’de hizmete açılmıştır. Kliniğimiz, 2019 yılında İstanbul’da çeşitli hastanelerin fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezlerini bünyesine dahil ederek hızla büyümeye devam etmektedir.

Kliniğimiz çocuk, sedanter, sporcu ve geriatrik bireylere yönelik, kişiye özel egzersiz uygulamalarıyla hizmet vermektedir. Bunun yanında Bahçeşehir basket ihtisas, Bahçeşehir voleybol kulübü gibi çeşitli spor kulüplerinin fizik tedavi hizmetlerini de üstlenmektedir.

Monex Officiali, Manuel terapi, OMT Training ve koyraktopraktör, lenf ödem terapisti ve Appi pilates alanında önde gelen kurumlarda eğitimlerini tamamlamış, 7 fizyoterapisti ile hizmet vermektedir.

Merkezimizde siz değerli misafirlerimizin istekleri doğrultusunda hizmet vermeyi önemsiyoruz. Buna binaen 2018 yılında merkezimizde Schroth terapi ve klinik pilates alanında eğitimlerini tamamlamış fizyoterapistler ile yolumuza deam etmekteyiz.

Kliniğimizde egzersizlere yeni nesil bakış açısı geliştirilerek, Schroth tedavisi ile skolyoz şikayeti ile başvuran hastalarımızdan kısa sürede olumlu dönütler alınmaktadır.

Alanında uzman kadromuz mesleki beceleri, eğitimleri ve güncel yaklaşımları ile memnuniyet skalasını en üst seviyeye de taşımayı hedeflemiştir. %95 olan başarımızda sizlerin güler yüzleri her zaman bizi mutlu etmiş ve onurlandırmıştır.

Kendinizi bir aile ortamında gibi hissederek başarılarımızı sosyal medya ve çeşitli basın kuruluşlarından takip edebilirsiniz.

Whatsapp İletişimHemen ara